1. Kiedy otrzymam towar?

Wysyłki realizujemy najpóźniej do 5 dni roboczych - ze względu na różne losowe sytuacje, święta, braki magazynowe wysyłka może się opóźnić do 10 dni roboczych.

2. Ile to jedna sztuka?

Jedna sztuka, to 1mb jeśli produkt jest w sprzedaży na metry. W innym wypadku ilość dotyczy metrów podanych w produkcie np. 1 szt. Fabox = 9mb.

3. Czy mogę połączyć zamówienie ze sklepu z zamówieniem na facebooku?

Jak najbardziej. Podczas składania zamówienia na sklepie wybierz opcję wysyłki Połącz z facebookiem/baselinker - MUSISZ PAMIĘTAĆ, ŻE MAKSYMALNA ILOŚĆ POZYCJI TO 8, WIĘC JEŚLI TU ZAMÓWISZ ICH 10, A NA FACEBOOKU NP. 2 TO BĘDZIE WIĄZAĆ SIĘ Z DODATKOWYMI KOSZTAMI WYSYŁKI.

4. Chcę wymienić lub zwrócić towar, jak to zrobić?

Napisz do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie, uzgodnimy najdogodniejszą formę reklamacji/zwrotu.

4. Jak prać dzianiny?

Przepis prania:

iron.png  

Nie prasować w wysokich temperaturach

washing.png  

Nie czyścić chemicznie

dry.png  

Nie czyścić w suszarce bębnowej

wash.png  

Prać w 30°

6. Czy dzianiny dostępne na stronie farbują lub mechacą się/kulkują?

Dzianiny/tkaniny są stockowe i nie zawsze mamy informację o tym, czy materiał farbuje/kulkuje. Zazwyczaj nie, jeżeli są odpowiednio stosowane i prane. Jeśli nie chcesz aby się szybko kulkował/mechacił wybieraj materiały bez dodatków poliestrowych. Natomiast jeśli zdarzy się taka sytuacja poinformuj nas koniecznie!

7. Czy dzianiny trzeba dekatyzować?

Jeśli trzeba dzianinę zdekatyzować, opisujemy to w produkcie, zazwyczaj nie trzeba tego robić - polecamy raczej dekatyzacje tkanin/dziani surowych które nie są w żaden sposób obrobione. Należy też pamiętać, że dzianiny mogą mieć swoją kurczliwość: 

-ok 3% wszerz i 2% wzdłuż dla produktów bez elastanu,

-ok 5% wszerz i 4% wzdłuż dla produktów z elastanem

8. Czy istnieje możliwość sprzedaży hurtowej?

Tak, w tym celu skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie Kontakt: kontakt@dziane.pl | Telefon: +48 783 070 070

9. Jak się z wami skontaktować?

Skontaktować można się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 14:00, za pomocą formularza, nr telefonu lub na grupie sprzedażowej na facebooku https://www.facebook.com/groups/dzianedzianiny

10. Czy sprzedajecie stacjonarnie/mogę odebrać towar osobiście?

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy aktualnie w dwóch punktach: w Inowrocławiu 88-100, ul. Orłowska 43 hala B - od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 - 14:30 oraz w Łodzi 90-001, ul. Wydawnicza 3 - od wtorku do piątku w godz. od 10:00 - 18:00 - prosimy mieć pod uwagą sytuację epidemiczną i stosowanie maseczek. ODBIORY OSOBISTE PROSIMY UMAWIAĆ CONAJMNIEJ DWA DNI WCZEŚNIEJ.

Rejestracja nowego konta