Wygraj bon o wartości 300 zł!

person Napisano przez: Przemysław Matłoka list Kategoria: Ciekawostki Napisano: comment Komentarz: 0 favorite Kliknięć: 1578
Sprawdź! Możesz wygrać voucher o wartości 300 zł na zakupy w dziane.pl!

Wygraj bon o wartości 300 zł!

Chcesz zgarnąć bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepie dziane.pl?

Nic prostszego! Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj voucher na szyciowe zakupy! Zabawa odbywa na na fanpage’u dziane.pl: https://www.facebook.com/dzianepl/pod postem konkursowym. Zasady są naprawdę bardzo proste:

  • dodaj zdjęcie elementu garderoby lub całej stylizacji w komentarzu pod postem konkursowym,

  • zbierz największą liczbę pozytywnych reakcji,

  • odbierz bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepie dziane.pl.

Voucher będziesz mogła zrealizować w ciągu kolejnych 6 miesięcy.

Niech nie zmyli Cię motyw Halloween – chcemy podziwiać wszystkie Wasze prace, zarówno stroje uszyte na Noc Duchów, jak i bluzy, sukienki, płaszcze, ubranka dziecięce, które szyjesz na co dzień. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli w swoich uszytkach wykorzystałaś tkaniny lub dzianiny ze sklepu dziane.pl, ale nie jest to warunek konieczny.

Spiesz się , wyniki zabawy poznamy już w niedzielę 31. października.

Zachęcamy do śledzenia naszego facebookowego profilu, na którym znajdziesz mnóstwo szyciowych inspiracji, zapowiedzi promocji i nowości dostępnych w sklepie dziane.pl. Oznaczaj nasz profil w swoich postach zawsze wtedy, gdy chcesz pochwalić się nowymi, „dzianymi” uszytkami. Odwdzięczymy się za to darmową dostawą Twoich zakupów.

Powodzenia w strasznie fajnym konkursie!

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpeiń Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta