Sprzedawaj kupony i zarabiaj z dziane.pl!

person Napisano przez: Przemysław Matłoka list Kategoria: Ciekawostki Napisano: comment Komentarz: 0 favorite Kliknięć: 1285

Sprzedawaj kupony i zarabiaj z dziane.pl!

Sprzedawaj kupony i zarabiaj z dziane.pl!

Jesteśmy hurtownią tkanin i dzianin, która od lat uprzyjemnia krawcowym realizację ich szyciowej pasji. Słyniemy z wysokiej jakości produktów i atrakcyjnej oferty. Nasz sklep internetowy stworzony został z miłości do szycia, dlatego odpowiada na potrzeby każdego miłośnika krawiectwa. Teraz masz szansę połączyć siły z dziane.pl i wzbogacić swoją ofertę o niepowtarzalne kupony tkanin i dzianin!

Odcinaj kupony z marką dziane.pl

Przybywamy do Ciebie z propozycją nawiązania współpracy w oparciu o zasady działania tradycyjnego komisu. Prowadzisz swój sklep z akcesoriami krawieckimi, pracownię lub pasmanterię? Od teraz możesz zarabiać z nami! Oferujemy możliwość wyeksponowania w Twojej placówce wieszaka, na którym zawiśnie mnóstwo kolorowych kuponów z dzianinami i tkaninami.

Po stronie firmy dziane.pl będzie:

  1. -  Przygotowanie umowy komisu
  2. -  Dostarczenie wieszaka z obrandowaniem
  3. -  Comiesięczne rozliczenie ze sprzedaży i dostarczanie nowych kuponów
  4. -  Selekcja tkanin i dzianin z uwzględnieniem pory roku
  5. -  Promowanie w internecie Państwa punktu na mapie placówek współpracujących z dziane.pl, co z pewnością przyciągnie nowych klientów!

Nie musisz wynajmować powierzchni magazynowej, żeby pomieścić wszystkie materiały. Wygospodaruj trochę miejsca na wieszak i gotowe – możemy rozpocząć współpracę i zamieścić Twoją placówkę na mapie punktów współpracujących z dziane.pl!

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj i dołącz do grona przedsiębiorstw kooperujących z jedną z największych hurtowni tkanin i dzianin w Polsce! Szybko przekonasz się, że warto było wzbogacić swój asortyment o „dziane” kupony! W Twoim mieście nie ma jeszcze tego typu komisu, więc jeszcze dziś zdecyduj się na współpracę i zyskaj preferencyjne warunki.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Konradem, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania:

tel. 604 785 102
dzianelodz@gmail.com


Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpeiń Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta