Sprawdzone pomysły na prezent dla krawcowej

person Napisano przez: Przemek Matłoka list Kategoria: Ciekawostki Napisano: comment Komentarz: 0 favorite Kliknięć: 139
Zbliża się święto bliskiej Ci pasjonatki szycia, a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominek? Służymy „dzianą” poradą, co warto sprezentować ulubionej krawcowej!

Wielkimi krokami zbliża się ważna data – Dzień Mamy, urodziny, imieniny lub rocznica? Postaw na kreatywny, a zarazem praktyczny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdej krawcowej!

Jak zamówić bon upominkowy?

Pierwszą „dzianą” propozycją jest voucher, który sprawi radość każdej miłośniczce szycia. Nie musisz wybierać konkretnych materiałów, bo najzwyczajniej w świecie nie wiesz, jakie okażą się potrzebne. Mamy na to sprawdzony sposób – voucher na zakupy w hurtowni tkanin i dzianin dziane.pl! To doskonały pomysł na prezent dla krawcowej, który możesz zamówić last minute! Bon obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła zrealizować w ciągu najbliższych miesięcy w naszej hurtowni dzianin i tkanin dziane.pl. Jak zamówić voucher? To bardzo proste, wystarczy napisać krótką wiadomość na maila: dzianedzianiny@gmail.com i podać informacje, dla kogo ma być bon upominkowy. Wystarczy imię i nazwisko, adres doręczenia (mailowy lub pocztowy) oraz wartość bonu. Mamy dla Ciebie bardzo ważną wiadomość: otrzymasz od nas 15% rabatu na voucher, co oznacza, że obdarowana przez Ciebie krawcowa otrzyma dodatkowe środki na wybór ulubionych dzianin i tkanin! Świetnie, prawda?

Po dokonaniu wpłaty, wygenerujemy unikalny kod, który umieścimy na voucherze i wyślemy go na wskazany adres mailowy lub pocztowy. I gotowe!

Co to jest Mystery Bag?

A gdyby tak obdarować ukochaną krawcową – mamę, babcię, żonę, siostrę lub koleżankę – Mystery Bag – tajemniczą torbą prosto z hurtowni dzianin i tkanin? W torbie, o której mowa, znalazłaby mnóstwo przydatnych rzeczy, tj.:

  •     Dodatki krawieckie,
  •     Kawałki materiałów,
  •     Jeszcze więcej kawałków ulubionych materiałów (!),
  •     Dodatkowy gadżet, np. opaskę,
  •     Bawełnianą torbę gratis!

Tyle radości w jednej torbie wypchanej po brzegi! Za cały prezent zapłacisz niecałe 100 zł! Radość z unboxingu Mystery Bag – bezcenna! Co prawda nie masz wpływu na to, co znajdzie się w torbie, ale wyłącznie od krawcowej zależy, co powstanie z jej zawartości! Przypadkowo dobrane materiały, gadżety i dodatki krawieckie to rewelacyjna niespodzianka dla każdej miłośniczki szycia. Z pewnością ciekawi Cię, jakie materiały można znaleźć w tajemniczej torbie dostępnej w ofercie hurtowni dziani i tkanin dziane.pl. Uchylamy rąbka tajemnicy! W Mystery Bag znajdziesz modne dzianiny, ale i szereg innych materiałów, tj. wiskoza, żorżeta czy żakard. Mix materiałów będzie świetną inspiracją do krawcowej z głową pełną szyciowych pomysłów!

A Ty, którą propozycję „dzianych” upominków wybierzesz dla bliskiej Ci krawcowej?

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpeiń Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta