Co kryje się pod hasłem: dziane dropy?

person Napisano przez: Anna Grochowina list Kategoria: Ciekawostki Napisano: comment Komentarz: 0 favorite Kliknięć: 2055

Wystartował nowy, tematyczny cykl akcji prowadzonych na „dzianej” grupie! Przekonaj się, co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie.

Po wakacjach mamy dla Was mnóstwo ciekawych propozycji. Wiemy, że w okresie jesienno-zimowym chętnie zaszywacie się w swoich pracowniach krawieckich (i to dosłownie), dlatego pragniemy urozmaicić Wam zakupy w outlecie dziane.pl i na naszej facebookowej grupie DzianeDzianiny.pl - Outlet (dzianiny, tkaniny, dodatki)Grupa z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę! Obecnie mamy tam już prawie 28 000 osób, wow! Jeśli jeszcze nie jesteś jedną lub jednym z nas, koniecznie nadrób zaległości.

Wróćmy do tematów nowych, facebookowych dropów. Na pierwszy ogień poszły dzianiny i tkaniny z motywem moro. More than moro” – tak nazwaliśmy naszą pierwszą odsłonę akcji specjalnej. Co dokładnie kryło się pod tym hasłem? Natychmiast meldujemy!

Był to pierwszy, tematyczny drop materiałów, czyli w tym przypadku:

  • dzianiny i tkaniny z nadrukiem moro,
  • materiały, które pasują do moro (oliwki, beże).

Będziemy kontynuować pomysł tematycznych dropów na grupie. Dropy to inaczej łupy lub zrzuty pasujących do siebie materiałów. W najbliższym czasie pojawi się… Wasza ulubiona panterka! Obserwujcie bacznie naszą grupę, fanpage i profil na Instagramie, aby zobaczyć zapowiedzi najbliższych dropów. Oj, będzie się działo!

Jesteśmy ciekawi, czy „dziane” dropy przypadną Wam do gustu. Komentujcie poszczególne posty, ponieważ informacja zwrotna jest dla nas niezwykle ważna.

Miłego dropowania!

Tagi: drop dziane

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpeiń Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta