Podsumowanie Ogólnopolskiej Akcji Szycia dla Ukrainy

person Napisano przez: Przemysław Matłoka list Kategoria: Ciekawostki Napisano: comment Komentarz: 0 favorite Kliknięć: 239

Sympatycy sklepu dziane.pl walczą ze skutkami wojny, szyjąc kominiarki dla żołnierzy oraz ubranka dla dzieci. Czas podsumować naszą szczytną inicjatywę!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji Szycia organizowanej przez dziane.pl! Wysłaliśmy dokładnie 106 paczek, głównie z materiałem jersey interlock, z których wielkoduszne krawcowe wyczarowały piękne ubrania dla ukraińskich dzieci lub kominiarki, apteczki i siatki maskujące dla żołnierzy walczących na froncie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mimo natłoku swoich obowiązków, jesteście w stanie poświęcić czas na szycie dla Ukrainy. Pomoc popłynęła do Olsztyna, Warszawy, Bochni, Wałbrzycha, Krosna i wielu innych miast. Raz jeszcze z całego serca dziękujemy za szybką reakcję na nasz apel o pilne wsparcie dla potrzebujących.

Z wizytą w Waszych pracowniach

Każda z uczestniczek zobligowana była do przekazania darów wybranej rodzinie lub organizacji pomocowej. Efekty ich wytężonej pracy mogliśmy podziwiać w komentarzach pod postami na fanpage’u dziane.pl oraz w relacji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych odwiedzaliśmy Wasze domy, szkoły, ośrodki kultury i pracownie, w których szyliście to, co jest potrzebne dla uchodźców i żołnierzy. Zorganizowane grupy szyły na potęgę, aby jak najszybciej zrealizować swoje szyciowe zamierzenia. „Dzianą” inicjatywą zainteresowały się ogólnopolskie media, które opublikowały materiały foto i wideo dokumentujące szyciową akcję pomocową, m.in. TVN i Interia.Od początku wierzyliśmy w to, że razem jesteśmy w stanie pomóc wielu rodzinom, które szukają schronienia w Polsce.

Jesteście niesamowite - poświęcacie swój czas i energię, aby pomóc uchodźcom oraz ukraińskim żołnierzom.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca!
Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpeiń Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta