Tkaniny welurowe

Każda tapicerska tkanina welurowa znajdująca się w ofercie sklepu Dziane.pl to produkt łączący niezawodność i atrakcyjną cenę. Przyjemny w dotyku materiał, charakteryzujący się wytrzymałością, gwarantuje zadowolenie z inwestycji. Warto wykorzystywać wysokogatunkowe tworzywa do renowacji foteli, krzeseł, kanap i pozostałych mebli lub akcesoriów (np. poduszek). Będzie mieć to realny wpływ na poprawę komfortu użytkowników.

Modne, eleganckie tkaniny welurowe w różnych odcieniach

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są nowe, gotowe do eksploatacji i wolne od wad. Każdego dnia staramy się podnosić poprzeczkę i zapewniać naszym Klientom coraz wyższe standardy jakości – zarówno produktów, jak i obsługi oraz realizacji zamówień. Posiadamy wiele ciekawych wariantów. Obiciowa tkanina welurowa nie musi być w nudnym, stonowanym kolorze. Sprawdź, która opcja będzie najlepszym wyborem dla Twoich pomysłów lub projektów.

Nowe życie starych mebli – wykorzystaj nasze tkaniny welurowe do renowacji! 

Zamiast wyrzucać starą kanapę, fotel, pufę, krzesło czy ławeczkę, zapewnij meblom totalną metamorfozę! Tkaniny welurowe od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością. Miękki, miły w dotyku materiał obiciowy fantastycznie uzupełnia wnętrza w stylu glamour, retro i nowoczesnym. Przekonaj się, że stary mebel może zyskać zupełnie nowe życie dzięki kosmetycznemu odświeżeniu. Sprawdź, jakie odcienie tapicerskich tkanin welurowych czekają na Ciebie w Dziane.pl!

rozwiń/zwiń opis

Rejestracja nowego konta