Ściągacze

Dostępne w naszym sklepie ściągacze to doskonałej jakoś półprodukty, dzięki którym stworzenie produktów tekstylnych stanie się przyjemnością. Jeśli planują Państwo uszyć bluzę, dres lub jakiekolwiek inny, dzianinowy element odzieży, warto zastosować w nich właśnie oferowane przez nas półprodukty. Posiadamy wersje prążkowane lub gładkie i każda z nich dostępna jest w kilku popularnych kolorach, które z łatwością można dopasować do każdego projektu. Zawsze warto stawiać na wysoką jakość, ponieważ tylko ona będzie w stanie zrekompensować nam czas poświęcony na uszycie odzieży, którą mamy zamiar sprzedać lub nosić.

Dostępne ściągacze są stworzone w większości z bawełny, do której został dodany elastan. Konkretna gramatura produktu i jego wykonanie nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do wysokiej jakości wykonania. Pierwsza klasa produktu pozwoli Państwu na wykończenie odzieży z najwyższą starannością i doskonałym efektem. Zapraszamy do naszego sklepu Dziane.pl już dziś – zamówienie złożą Państwo szybko i bez żadnych komplikacji!

Ściągacze w dziane.pl

Ściągacze to nieodzowny element wykończenia odzieży. Mnogość faktur i kolorów pozwalają dopasować odpowiedni dla Ciebie. Wyróżnić można ściągacze gładkie, prążkowane, grube, cienkie etc. które znajdą zastosowanie przy wykończeniu kurtek, bluz, spodni oraz innych rodzajów garderoby. Ściągacze można zastosować również jako materiał na sukienki lub golfy. Modne sukienki lub spódnice ołówkowe na które możesz użyć naszych ściągaczy. Zazwyczaj bawełniane z dodatkiem elastanu dzięki któremu są tak rozciągliwe, znajdziemy też odpowiedniki poliestrowe, które sprawdzą się w odzieży sportowej.

Ściągacze - dla kogo?

Ściągacze to jeden z podstawowych materiałów w wykończeniu odzieży ale nie tylko. Sprawdzą się w bardzo szerokiej gamie odzieży oraz akcesoriów. Są sprężyste i rozciągliwe, mają mnóstwo faktur, które sprawdzą się w takich elementach garderoby jak: sukienki, spodnie, czapki, kominy etc. a ich poleistrowe odpowiedniki sprawdzą się w odzieży sportowej. 

rozwiń/zwiń opis

Rejestracja nowego konta