Tkaniny

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z szyciem, a może zajmujesz się krawiectwem od wielu lat? W naszej ofercie znajdziesz tanie tkaniny na metry, dzięki czemu szycie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Dla Twojej wygody wszystkie produkt możesz zamówić dokładnie w takim rozmiarze, jaki potrzebujesz. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne zarówno wtedy, gdy szyjesz jedynie okazjonalnie, jak i dla osób, które nie potrafią rozstać się z maszyną.

Hurtownia i sklep z tkaninami i dzianinami, która zaskoczy Cię bogatym wyborem i atrakcyjną ceną

Nasza hurtownia i sklep z tkaninami to oferuje bogaty wybór asortymentu, który z łatwością zaspokoi potrzeby każdego klienta. Bogactwo wzorów, kolorów, oraz rodzaju dzianin sprawia, że bez trudu znajdziesz idealny wariant bez względu na porę roku. Oferowane przez nas tanie tkaniny na metry to nie tylko popularne materiały, ale również nowoczesne, takie jak silky, czy nowoczesna eko-skóra z wytłoczeniami. Sprawdź już dziś, jak dużo może Ci zaoferować nasza hurtownia i sklep z tkaninami.

  • Nicht auf Lager

Fabric - Fur/Sheepskin -...

Preis 15,00 zł
<p style="margin-bottom:-5px;"><strong>SHIPPING FROM 15 PLN - Paczkomat InPost (POLAND)</strong></p> <p><a href="/content/8-wysylka-i-platnosci"...
rozwiń/zwiń opis

New Account Registrieren

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Passwort zurücksetzen